piątek, 19 lutego 2016

Domowa gazetka Biedronki a w niej... ORGANIZERY NA KOSMETYKI!

Dziś przychodzę z bardzo krótkim informacyjnym wpisem, ponieważ już od poniedziałku 22.02 w nowej gazetce Biedronki pojawią się organizery kosmetyczne, które posiadam już w swoim domu i służą mi świetnie, bardzo fajnie i tanio można za ich pomocą uporządkować kosmetyki, a tym samym uprzyjemnić sobie chwilę malowania się każdego ranka :)
Mimo, iż posiadam już taki organizer to chciałbym zaopatrzyć się w kolejny, który podczas ostatniego "rzutu" został niestety wykupiony... Mowa tutaj o organizerze na pomadki, o którym marzę i marzę... :)

Cena takiego organizera to 9,99 zł więc świetna w porównaniu do ogólnych cen jakie można spotkać na allegro lub innych sklepach z rzeczami do domu.
Mamy dosyć spory wybór, ponieważ są dostępne organizery na biżuterię, na waciki kosmetyczne, na pomadki, na pędzle, są również drzewka na naszyjniki... każdy coś dla siebie znajdzie :)
Wszystkie są wykonane z przezroczystego plastiku, który jest dosyć solidny, z moimi egzemplarzami do tej pory nic się nie stało a nabyłam je jakiś rok temu. Jednak przy zakupie należy uważać, wyjąć i dobrze obejrzeć produkt, bo zdarzają się różnego rodzaju zarysowania, pęknięcia powstałe pewnie w czasie transportu, ale chyba nikt nie chce mieć takiego organizera :)

Któraś z Was wybiera się po organizer do Biedronki? Macie swój upatrzony? Jak lubicie przechowywać swoje kosmetyki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz